Beall Industry Group Co., Limited je předním výrobcem a dodavatelem z nerezavějící oceli, duplexní a super nikl slitiny s 20 lety zkušeností dodávat velké množství koncových uživatelů z různých oborů. Beall průmyslová Skupina se bude stupňovat v poli z nerezové oceli od dřívější 1990. S rozvojem 20 let Beall průmyslová Skupina nyní celková přistávací plocha 520,000 m2 a má 500 zaměstnanců.

Beall průmyslová Skupina nyní mají 2 výrobní závody v provincii Ťiang-su a provincie Zhejiang, jedna prodejna v Shanghai.Now najít výrobní závody Beall průmyslová Skupina pokrývá 4 výrobních linek na tavení, včetně 2 sady 12 tun AOD refing pec, 1 sada 15 tun AOD refing pece a 1 sada 18 tun AOD refing pece, 1 kontinuální lití oceli sochory stroj; 5 sad válcování za studena strojů; 3 sady odkysličenou světlé popouštět pec; 1 sada pece pro tepelné zpracování 20 tun; 4 palce do 20 palců chladné kreslicí stroje a další moderní zařízení.

Od založení naší mezinárodní prodejní kancelář v Šanghaji si Beall profesionální mezinárodní prodejní tým pracuje pilně uspokojit zvyšující se poptávku globálního trhu. S úzkou spolupráci mezi našimi zkušenými továrna a mezinárodní profesionální prodejní tým slibuje Beall zákazníky spolehlivých kvalitu, na čas dodání, profesionální služby před a po prodeji. Beall se pomoci zákazníkům ušetřit náklady, zvýšit konkurenceschopnost, vytváření zisku.

Pověsti a odbornost Beall průmyslová Skupina získala v průběhu let se ji mezi lídry trhu pro výrobky na celém světě!