Pás z nerezové oceli 440c

Chat teď
Podrobnosti o produktu

Pokud máte v úmyslu koupit pásy nerezové oceli 440c Čína od profesionálních 440c nerezové pásy, 440c pás, 440c cívka výrobci Číny a dodavatelů Číny, prosím neváhejte kontaktovat Beall Industry Group, s výrobní továrnu, jsme vždy k vašim službám.

Průmysl Skupina vybavené nejpokročilejší válcoven, svislých čar Bright žíhání, odmašťovací linky, přesnost noži, stříhání linky a Stretch Bend vyrovnání Line. Jsme schopni produkovat vysokou přesností kvalitní kov s 0,05 mm minimální tloušťka a 2,0 mm minimální šířku. Jsme si speciálně design a moderní zařízení, nabízí speciální potřeby k našim klientům.

Standardní: AISI, ASTM, DIN, EN, GB a JIS

Materiály:

400series:409, 409 L, 410, 420, 420J2, 430, 431, 440 C;

Specifikace:

1. tloušťka: 0,05 mm ~ 5 mm

2. Šířka: 2,0 mm ~ 1500 mm

Balení:

Cívka ID: 150mm - 610mm

Cívka OD: 300mm - 1200mm

Aplikace:

1. auto díly:

a) Mobilní telefon vnější shellb) disk přepínač c) leptání partsd) elektronické, lisování dílů e) elektronové trysky díly f) chrání trubice optického vlákna kabel

2. auto díly:

a) válcové těsnění b) píst expanze prstenec c) zakončení automatického filtru. d) pruh dekorace

3. kuchyňské spotřebiče:

a) nádobí z nerezové oceli

4. textilní a lehký průmysl:

a) tkací stroj hřídele b) tkaní stroj kabeláži reed

5. zdravotnické prostředky:

stenty a) ohořelou b) chirurgické jehly c) katetr pro operaci.

6. konstrukce dekorace:

Podlahové vytápění a) výtah b) c) ostatní dekorace

7. letectví:

a) Aero turbína uzávěr b) nerez membránou c) přesnost nerez kapsle

Produkce:

Horké pásy válcované nerezové oceli je polotovar z válcování desky nebo sochorů a vyrábí pro konverzi válcováním za studena.

Studené pásy válcované nerezové oceli se vyrábí z horké pás válcovaný, žíhané a nakládané válcování za studena na leštěné válečky. V závislosti na tloušťce žádoucí válcováním za studena vyžaduje různé počty průchodů přes mlýnek, provést potřebné redukce a zajistit požadované povrchové vlastnosti a mechanické vlastnosti. Pouze tři vrácena (neleštěná) povrchy (č. 1, č. 2 a světlé žíhaný) a jeden leštěný povrch (mill obroušeného) jsou běžně dodávány na pás z nerezové oceli.


Dotaz