904 L nerezový plech

904 L nerezový plech
Chat teď
Podrobnosti o produktu
Bohaté zkušenosti a odborné znalosti Beall Industry Group je jedním z předních 904l nerezový plech výrobců a dodavatelů. Máme stovky vysoce kvalifikovaných pracovníků k vašim službám. Prosím spolehnout, chcete-li získat konkurenční cena 904l nerezová list/deska na prodej s námi.

904L/N08904 plechů jsouVysoká odolnost vůči korozi v široké škále prostředí procesu.. Každý měsíc pořádáme o 5000-10000 tun nerezové oceli na skladě. Jako jeden z velkých držitel akcií v Číně poskytujeme nejlepší ceny, kvalita, podpora a rychlé dodací lhůty
 

904L (UNS N08904) nerezové slitiny je super austenitické nerezové oceli, která je určena pro střední až vysokou odolnost vůči korozi v široké škále prostředí procesu. Kombinace vysoké Chromu a niklu obsahu, spolu s dodatky molybdenu a mědi, zajistit dobrou až vynikající odolnost proti korozi.

S jeho vysoce legované chemie – 25 % niklu a 4,5 % molybdenu, 904L poskytuje dobré chlorid koroznímu praskání odpor, pittingu a obecné odolnost proti korozi než 316 L a 317L molybdenu rozšířeny ušlechtilé oceli.

Alloy 904L byl původně vyvinut odolávat prostředí obsahující zředěnou kyselinou sírovou. Nabízí také dobrou odolnost vůči jiné anorganické kyseliny, jako horká kyselina fosforečná, stejně jako většina organických kyselin.


Dotaz