Tričko z nerezové oceli

Chat teď
Podrobnosti o produktu

Pokud máte v úmyslu koupit nerezové t Čína od profesionální nerezové oceli tee, inox tee výrobci Číny a Čína dodavatelé, prosím neváhejte kontaktovat Beall Industry Group, vybavena výrobní továrny, jsou vždy k vašim službám.

Kanál tee je druh fitinkové šroubení pro připojení vodovodní potrubí. S t potrubí instalatér může sloučení nebo rozdělení toku dva samostatné kanály. Obecně tričko standardní potrubí se používá pro spojení potrubí stejného průměru. Nicméně tee lze také připojit trubky různých průměrů, když to zahrnuje reduktorem. Naše potrubí trička lze širokou škálu materiálů na míru potřebám různých aplikací. Navíc k požadavkům mezinárodních zákazníků, to lze provést podle nejrůznějších standardů, tak ASME, DIN, JIS, EN, atd.

Nabízíme sanitární armatury, nerezové armatury a fitinky z nerezové oceli, které jsou vyrobeny za použití optimální kvalitní nerezové oceli. Naše široké spektrum nerezové sanitární tee je známý mezi zákazníka díky své pevnosti v tahu. Tyto ocelové armatury v různých stupních a dokončí podle potřeby.

Specifikace:
1.Size: DN25-DN100, 1"-4"
2.Standards: ISO, DIN, IOS, SMS, 3A
3.Material: SUS304, SUS316L
4. filtrace přesnost: 0.45, 0.10, 0,65, 1.0, 3.0, 5.0, 10.0 (μm)
5. filtr materiál: polytetrafluorethylen (PTFE), polypropylen (PP), polyetheru sulfon (PES/PS), PVDF (PVDF), nylon (N6, N66), směšovací fine (CN - CA)
6. pracovní teplota: < 125
7. filtr množství: 1-14. (a)
8. spojující formy: svařování, kapradí, vlákno, příruba
9. těsnící materiál: EPDM, FPM
Typy:
BS Pull Tee
SMS Tee
3a Tee
Svorka Tee
Povrch:
Uvnitř povrchová úprava: Ra≤0.8μm/1.6μm
Vnější povrchová úprava: Ra≤0.8μm/1.6μm
Aplikace:
Ultračistého vody a filtrování; Ultra čistá elektronické chemické řešení filtrování; Fermentační nádrže, tanky, ingredience plechovky, sterilní výfuk, sání filtrace; Elektronické průmyslové vysoce čistých plynů filtrování

Dotaz